Полтава Інформ

Нідерланди розачарували у другому матчі на ЧС-2022, ледь не програвши, Катар вилетів

246264 ПЕРЕГЛЯДІВ

Еквадор розписав нічию з Нідерландами у груповому етапі чемпіонату світу.

У першому турі Нідерланди та Еквадор здобули комфортні перемоги з однаковим рахунком 2:0. Перші обіграли Сенегал, а другі – Катар. Тож у цьому поєдинку суперники намагались визначити одноосібного лідера квартету.

Гол не змусив на себе довго чекати. Вже на 6-й хвилині Деві Классен зачепився за м'яч на половині опонента, віддав на Коді Гакпо, а той з лінії штрафного потужною гарматою відкрив рахунок в матчі. Збірна Еквадору мала кілька чудових нагод зрівняти ще до перерви. Нестримний Еннер Валенсія пробив здалеку в нижній кут воріт Андріса Нопперта – кіпер врятував. Під завісу першого тайму арбітр скасував взяття воріт Первіса Еступіньяна через офсайд партнера.

По перерві дует Валенсія-Еступіньян нарешті досяг успіху. Зірка Брайтона струснув стійку воріт нідерландців, а форвард Фенербахче підхопив м'яч та відновив паритет. Незабаром Гонсало Плата ледь не оформив камбек, знову ж таки зігравши на добиванні, однак влучив у поперечку. Підопічні Луї ван Гала не без труднощів втримали нічийний рахунок до фінального свистка – 1:1.

Отже, Еквадор та Нідерланди здобувають по 1 очку та ділять перші дві сходинки групи (в обох по 4 бали). Сенегал посідає третю позицію (3 очки). Катар втратив шанси пробитись у плей-офф домашнього Мундіалю (0 пунктів).

Джерело

Теги: Еквадор ,Нідерланди,Україна, Спорт,Новости спорта,Новини спорту,футбол,Новости футбола, новини футболу,Катар,Нідерланди розачарували у другому матчі на ЧС-2022,ЧС-2022,ЧС 2022,Чемпіонат,Чемпіонат світу,Чемпіонат світу 2022,Нідерланди розачарували у другому матчі ,Катар - Сенегал ,Сенегал ,Сенегал впевнено розібрався з Катаром ,Деві Классен,Классен,Деві Классен Вікіпедія,Классен Вікіпедія,Коді Гакпо,Гакпо,Коді Гакпо Вікіпедія,Гакпо Вікіпедія, Еннер Валенсія, Валенсія, Еннер Валенсія Вікіпедія,Валенсія Вікіпедія,Андріс Нопперт,Нопперт,Андріс Нопперт Вікіпедія,Нопперт Вікіпедія,Валенсія-Еступіньян,Брайтон,Фенербахче,Гонсало Плата,Плата,Гонсало Плата Вікіпедія,Плата Вікіпедія,Луї ван Гал, Мундіаль
Автор: admin.sportcomua