Полтава Інформ

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру трьом співробітницям «мвс лнр», які здійснюють примусову паспортизацію населення Луганщини

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру трьом співробітницям «мвс лнр», які здійснюють примусову паспортизацію населення Луганщини
217441 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Служби безпеки спільно з ДБР та Нацполіцією викрили та задокументували протиправну діяльність співробітниць «Меловского РОВД мвд лнр», які співпрацюють з ворогом.

Колишні чиновниці Державної міграційної служби добровільно перейшли на бік окупантів після захоплення Мілового. Зловмисниці обійняли запропоновані посади у правоохоронному органі та присягнули на вірність загарбникам.    

Досудове розслідування встановило, що зрадниці активно сприяють російсько-окупаційним військам та забезпечують незаконне оформлення громадянства РФ та примусову видачу місцевим мешканцям паспортів країни-агресора.

За матеріалами СБУ слідчі ДБР заочно повідомили посадовицям про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зраза, скоєна в умовах військового стану), ч. 7 ст. 111-1 (зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах) Кримінального кодексу України.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин правопорушення.

© 2020 poltava-inform

Мої відео